La Cala Golf Residences – Wyndham Grand


La Cala Golf Residences
Wyndham Grand

58 úžasných řadových domů se 2 a 3 ložnicemi, které budou postaveny v nejvyšší specifikaci s výhledem na vyhlášené golfové hřiště La Cala Resort. Tyto výjimečné nemovitosti, které dosahují vrcholu současného designu, jsou ideální jako rodinný dům, investice k pronájmu nebo něco mezi tím. Díky programu pronájmu, který je k dispozici na světové úrovni, vybavení srovnatelnému s pětihvězdičkovým hotelem a 320 slunečným dnům se naše Wyndham Grand Residences at La Cala Golf Residences nepodobají ničemu jinému na pobřeží Costa del Sol.

  • 58, dvou a třípokojových řadových domů

  • Neuvěřitelné výhledy na golfové hřiště

  •  Exkluzivní přístup k zázemí sesterského resortu Wyndham Grand Resort

  • Okamžitá návratnost pronájmu a možnost správy nemovitosti

 Rezidence

Moderní a elegantní design těchto městských domů byl navržen s důrazem na světlo a prostor. Moderní otevřený půdorys byl navržen tak, aby hladce splynul s okny od podlahy ke stropu vedoucími na rozsáhlé soukromé terasy a solária. Tyto soukromé venkovní prostory byly vytvořeny tak, aby maximalizovaly záviděníhodný výhled na golf v první linii, který lze z této zástavby ocenit. Dvou- a třípokojové jednotky zajišťují variabilitu dispozic, přičemž mnoho domů těží z obrovského 8 m širokého obytného prostoru a terasy. Ve spolupráci s našimi zkušenými partnery v oblasti interiérového designu byly vytvořeny balíčky nábytku na míru, které doplňují světlé a vzdušné interiéry.


Rezort

Wyndham Grand La Cala Golf Residences se zařadí do světoznámého portfolia Wyndham Grand Residences a upevní tak naši vášnivou snahu o dosažení luxusních standardů značky, které lze očekávat u světové 5* hotelové značky. V areálu budou k dispozici nejmodernější fitness zařízení, nemluvě o speciálních cenách na golfová hřiště v okolí. Navíc speciální přístup do zařízení našich sesterských resortů na pobřeží Costa del Sol zajistí, že váš nový domov ve Wyndham Grand La Cala Golf Residences bude dárkem, který se neztratí.


Perfektní poloha

Oblíbenost La Cala de Mijas nezná mezí. Wyndham Grand La Cala Golf Residences se nachází na výhodném místě, 5 minut od krásných pláží a luxusních restaurací v La Cala de Mijas, a poskytuje tak dokonalé zázemí pro vychutnávání životního stylu nejen v této oblasti. Wyndham Grand La Cala Golf Residences, klidná oáza s výhledem na golfové hřiště, je neuvěřitelným odrazovým můstkem k návštěvě Marbelly a Puerto Banus (20 minut) a Malagy (30 minut).


Žádné starosti – kompletní servis

Vlastnictví rekreační nemovitosti s námi vám zajistí, že vaše investice bude zcela bezproblémová. Postaráme se za vás o všechny prvky vlastnictví, údržby a pronájmu vašeho rekreačního domu.

  • Marketing a správa rezervací vašich klientů na pronájem
  • 24hodinová recepce
  • Úklidová služba a prádelna
  • Kompletní správa a údržba nemovitosti

 

Získejte speciální nabídku na email