Projekt Solum, Playa San Juan, TenerifeProč Solum?

Probudit se s výhledem na oceán, večeřet s výhledem na zapadající slunce za ostrovem La Gomera, procházet se a užívat si přírodní kouzlo krásného přímořského městečka Playa San Juan. Váš nový domov na Tenerife je bezpochyby spojen s mořem a sluncem.

S více než 350 slunečnými dny v roce, co může být lepšího než rozjímat nad oceánem z Vaší velké soukromé terasy s bazénem?

Nová výstavba na nábřeží v Playa San Juan. Jedinečný projekt jednoho z nejlepších developerů ve Španělsku. Solum je exkluzivní projekt rezidencí se 2, 3 a 4 ložnicemi přizpůsobenými vašim potřebám v privilegované enklávě.

 

Všechny apartmány se pyšní:

  • Neuvěřitelnými výhledy na oceán

  • Velkými terasami

  • Špičkovou kvalitou

  • Pečlivým rozložením a vybavením

  • Velkými a světlými prostory

  • Přístupem do společných prostor resortu: nekonečné bazény, posilovna, sauna a wellness atd.


Perfektní poloha

Solum se nachází pouhých 35 metrů od oceánu s nádherným panoramatickým výhledem na Atlantický oceán a ostrov La Gomera a jen pár metrů od pobřežní promenády. Zkrátka je velmi blízko všem službám, které denně potřebujete, jako jsou supermarkety, banky, zdravotní střediska, ale také 18 jamkové golfové hřiště Abama vzdálené pouhých 5 minut.

Solum je kompletní a exkluzivní zástavba, ve které můžete bydlet po celý rok, užívat si ji v době dovolených nebo jako výhodnou investici. Oblast Playa San Juan poskytuje příjemnou průměrnou teplotu, která se pohybuje mezi minimálně 20 °C a maximálně 29 °C a sluníčko si můžete užít až 360 dní v roce. Tyto faktory prostředí jsou skutečným darem přírody, které poskytují neuvěřitelný pocit pohody a mají vliv na kvalitu života.


Rezidence a její prvotřídní vybavení

Solum má apartmány orientované na jih a jihozápad, což zaručuje vysoký počet denního světla ve Vašem novém domě. Budovy mají dvojité zasklení, které udržuje stálou teplotu bez nutnosti vysokých nákladů na klimatizaci. Byly navrženy s maximální péčí o rozvody, aby se optimalizovalo světlo a přirozené větrání místností. Velká okna na hlavní fasádě a rozsáhlé prostory ve všech místnostech zajistí stálou světelnost.

Obývací pokoj a kuchyně se otevírají do velkorysých soukromých exteriérů: teras, zahrad nebo soukromých střešních teras s plochami od 22 m² do 297 m².

Kuchyně bude dodána zařízená moderním designovým vysokým a nízkým nábytkem s velkou kapacitou. Bude vybavena účinnými spotřebiči: indukční varnou deskou; digestoří, elektrickou troubou a mikrovlnnou troubou, myčkou nádobí a lednicí.

Většina hlavních koupelen bude mít vanu a sprchový kout. Všechny koupelny budou mít moderní designovou sanitární keramiku a baterie v umyvadlech a termostatické baterie ve sprchách a vanách. Budou mít také skleněné zástěny ve vaně nebo sprchové vaničce a zrcadla. Ve vašem novém domě bude nainstalována potrubní klimatizace.Resort

V resortu a společných prostorách si budete moci užívat nekonečné bazény s více než 1 400 m² vodní plochy, velké solárium, wellness zónu s druhým nekonečným bazénem, vybavenou moderní posilovnu s kardio a posilovavcími stroji a termální zónu se saunou a vířivkou. Součástí komplexu budou upravené zahrady s nízkou spotřebou vody, služba concierge a kamerový systém, nebo společná garáž s nájezdovou rampou.

Soukromý prostorný exterier

Kromě toho budete mít v závislosti na typu, který si vyberete, k dispozici také soukromý bazén na vlastní terase, který vám zajistí naprosté soukromí během chvile odpočinku. Ke každé nemovitosti patří velké parkovací místo a velký úložný prostor.


Rezidence bez starostí

V neposlední řadě si díky službě Select budete moci přizpůsobit různé aspekty svého nového domova, jako je typ prostředí, varianty rozmístění, nábytku a vybavení a doplňky k soukromému bazénu.

Majitelé Solum budou mít k dispozici služby společnosti specializované na správu luxusních rezidenčních komplexů. Komunitní poplatky budou zahrnovat údržbu společných prostor, bazénů a wellness zóny; kontrolu vstupu do komplexu a služby concierge. Kromě toho budete mít možnost uzavřít smlouvu na další služby, jako je úklid vašeho domu, péče o váš soukromý bazén nebo zahradu, správa pronájmu v měsících, kdy jste pryč, nebo příprava vašeho domu před vaším návratem.

Termín dokončení: 1. fáze: konec roku 2025. 2. fáze: konec roku 2026.

Neváhejte nás kontaktovat v případě zájmu o kousek ráje u moře

 

Získejte speciální nabídku na email